€ 40,41*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879670
EAN:
4250889638313
Gewicht:
0.45 kg
Afmetingen:
213mm x
36mm x
20mm
(L x B x H)
Accupack 7.2V 4.0Ah Ni-MH 4/3 A-cellen en nbsp6 stuks als een kolom met kabel
Hoogwaardige accupack en nbsp met 4/3 A-cellen en nbspals en nbsp Hoge temperatuurcel in Ni MH-versie voor noodverlichting, industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen 4/3 A
-verbinding: kabel 20 cm
Hoogwaardige accupack en nbsp met 4/3 A-cellen en nbspals en nbsp Hoge temperatuurcel in Ni MH-versie voor noodverlichting, industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen 4/3 A
-verbinding: kabel 20 cm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879670 |
| Breedte: | 36 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879670 |
| Gewicht: | 0.45 kg |
| Hoogte: | 20 mm |
| Lengte: | 213 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |