€ 28,17*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879663
EAN:
4250889642860
Gewicht:
0.55 kg
Afmetingen:
69mm x
46mm x
25mm
(L x B x H)
Accupack 7.2V 3000mAh Ni-MH C hogetemperatuurcellen als blok (L3x2) met Faston + 6.3 / -4.8-verbinding
Hoogwaardig accupack mit 6 x 3000mAh C Zellen MH
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 3000 mAh
Cellen: C-cellen
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
Hoogwaardig accupack mit 6 x 3000mAh C Zellen MH
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 3000 mAh
Cellen: C-cellen
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879663 |
| Breedte: | 46 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879663 |
| Gewicht: | 0.55 kg |
| Hoogte: | 25 mm |
| Lengte: | 69 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |