€ 23,72*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879677
EAN:
4250889638412
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
265mm x
17mm x
19mm
(L x B x H)
7.2V 2150mAh-batterij in de vorm van een gesplitste kolom voor noodverlichting met kabelaansluiting aan beide zijden Hoogwaardige batterij met 3x2 4 / 5A + -kabels als hogetemperatuurcel in Ni-MH-ontwerp voor noodverlichtingstoepassingen.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879677 |
| Breedte: | 17 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.15Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879677 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 19 mm |
| Lengte: | 265 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |