€ 19,05*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879661
EAN:
4250889642846
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
85mm x
15mm x
50mm
(L x B x H)
Accupack 7.2V 1600mAh NiMH F6x1 als serieversie met Faston + 6.3 / -4.8-verbinding
Accupakket van hoge kwaliteit mit 3 x 1600mAh AA-cellen als NiMH-versie.
Technische gegevens :
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 1600 mAh
Cellen: AA-cellen
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
Accupakket van hoge kwaliteit mit 3 x 1600mAh AA-cellen als NiMH-versie.
Technische gegevens :
Spanning: 7.2 V
Capaciteit: 1600 mAh
Cellen: AA-cellen
Verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879661 |
| Breedte: | 15 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.6Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879661 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 85 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 7,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |