€ 33,48*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879669
EAN:
4250889642815
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
90mm x
18mm x
73mm
(L x B x H)
Accupack 6V 4.0Ah F5x1 4/3 Een cel- en nbspalserie voor hoge temperaturen met kabelverbinding
Toepassing:
Hoogwaardige accu met 5x 4 / 3A-cel als cel voor hoge temperaturen in Ni -MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen: 4/3 A < BR> Aansluiting: kabel (20 cm rood / zwart)
Toepassing:
Hoogwaardige accu met 5x 4 / 3A-cel als cel voor hoge temperaturen in Ni -MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
-cellen: 4/3 A < BR> Aansluiting: kabel (20 cm rood / zwart)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879669 |
| Breedte: | 18 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879669 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 73 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |