€ 32,56*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879668
EAN:
4250889642822
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
90mm x
18mm x
73mm
(L x B x H)
Accupack 6V 4.0Ah F5x1 4/3 Een hogetemperatuur cel- en nbspal-bereik met Faston plug-in mes op de kabel -4,8 / + 6,3 mm
Toepassing:
Hoogwaardige accupack met 5x 4 / 3A-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH < BR> cellen: 4/3 A
aansluiting: Faston steekmes op de kabel -4,8 + 6,3 mm
Toepassing:
Hoogwaardige accupack met 5x 4 / 3A-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 6V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH < BR> cellen: 4/3 A
aansluiting: Faston steekmes op de kabel -4,8 + 6,3 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879668 |
| Breedte: | 18 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879668 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 73 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |