€ 23,22*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879662
EAN:
4250889642808
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
215mm x
23mm x
25mm
(L x B x H)
Accu 6V 3000mAh Ni-MH SC-cellen en 5 stuks als kolom met kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 5 x SC-cellen in Ni-MH voor noodverlichting en industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
- Spanning: 6 V
- Capaciteit: 3000 mAh
- Kwaliteit: Ni-MH
- Cellen: Sub-C
- Verbinding: kabel
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879662 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879662 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 25 mm |
| Lengte: | 215 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |