€ 24,10*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879666
EAN:
4250889642747
Gewicht:
0.45 kg
Afmetingen:
195mm x
26mm x
26mm
(L x B x H)
Accupack 4.8V 4000mAh Ni-MH C-cellen als n -staaf met kabelverbinding
Hoogwaardig accupack mit 4 x 4000mAh C Zellen als NiMH-versie.
b> Technische gegevens, spanning b> <4> 8 V
capaciteit: 4000 mAh
cellen: C-cellen
aansluiting: kabel (20 cm rood / zwart)
Hoogwaardig accupack mit 4 x 4000mAh C Zellen als NiMH-versie.
b> Technische gegevens, spanning b> <4> 8 V
capaciteit: 4000 mAh
cellen: C-cellen
aansluiting: kabel (20 cm rood / zwart)
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879666 |
| Breedte: | 26 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879666 |
| Gewicht: | 0.45 kg |
| Hoogte: | 26 mm |
| Lengte: | 195 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |