€ 6,66*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879222
EAN:
4250889617936
Gewicht:
0.15 kg
Afmetingen:
38mm x
29mm x
50mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor Inotec 890014 4.8V 1100mAh NiMH
De batterij is gemaakt van hoogwaardige NiMH-batterijen. Het is echter niet het origineel van Inotec, maar een hoogwaardig vervangend product| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879222 |
| Breedte: | 29 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.1Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879222 |
| Gewicht: | 0.15 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 38 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Molex |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |