€ 11,22*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9876877
EAN:
4250889601751
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
129mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accupack 3.6V 3000mAh Ni-MH SC-cellen en nbsp3 stuks als kolom met kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 3 x SC-cellen in Ni-MH voor noodverlichting en industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 3000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: Sub-C
Verbinding: kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 3 x SC-cellen in Ni-MH voor noodverlichting en industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 3000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: Sub-C
Verbinding: kabel
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876877 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9876877 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 129 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |