€ 11,58*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880214
EAN:
4250889643362
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
11mm x
11mm x
11mm
(L x B x H)
Accupack 3.6V 2.0Ah NiMH AA hoge temperatuur cellen 3 accus achter elkaar met kabel
Toepassingsgebied:Accupakket van hoge kwaliteit met 3 x Sub-C hogetemperatuurcellen in NiCd-versie voor noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 2000 mAh
Kwaliteit: NiMH
Cellen: AA
Verbinding: kabel
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880214 |
| Breedte: | 11 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9880214 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 11 mm |
| Lengte: | 11 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |