€ 16,60*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879659
EAN:
4250889642655
Gewicht:
0.15 kg
Afmetingen:
144mm x
15mm x
15mm
(L x B x H)
Accupack 3.6V 1.6Ah Ni-MH AA-cellen 3 stuks als kolom met Faston + 6.3 / -4.8-aansluiting
Toepassingsgebied:
Accupack van hoge kwaliteit met 3 x 1600 mAh AA-cellen als Ni-MH-versie voor industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 1600 mAh
Kwaliteit: Ni -MH
cellen: AA, Mignon
-verbinding: Faston + 6.3 / -4.8
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879659 |
| Breedte: | 15 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.6Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879659 |
| Gewicht: | 0.15 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 45 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |