€ 70,92*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879671
EAN:
4250889642549
Gewicht:
0.8 kg
Afmetingen:
90mm x
36mm x
73mm
(L x B x H)
Accupack 12V 4.0Ah F5x2 4/3 Een cel- en nbspalserie voor hoge temperaturen met Faston -4,8 / + 6,3 mm aansluiting
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 10x 4 / 3A-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: 4/3 A
Verbinding: Faston -4,8 + 6,3 mm
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 10x 4 / 3A-cel als hoge-temperatuurcel in Ni-MH-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 12V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: 4/3 A
Verbinding: Faston -4,8 + 6,3 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879671 |
| Breedte: | 36 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879671 |
| Gewicht: | 0.8 kg |
| Hoogte: | 73 mm |
| Lengte: | 90 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +6,3/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |