€ 51,05*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879664
EAN:
4250889642532
Gewicht:
0.47 kg
Afmetingen:
115mm x
45mm x
43mm
(L x B x H)
Accu 12V 3000mAh Ni-MH Sub-C-cellen & 10 stuks op rij met kabelaansluiting
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10x SC-cellen in Ni-MH voor Noodverlichting, industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 12 V
Capaciteit: 3000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: Sub-C < BR> verbinding: kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accu met 10x SC-cellen in Ni-MH voor Noodverlichting, industriële toepassingen of modelbouw
Technische gegevens:
Spanning: 12 V
Capaciteit: 3000 mAh
Kwaliteit: Ni-MH
Cellen: Sub-C < BR> verbinding: kabel
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879664 |
| Breedte: | 45 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879664 |
| Gewicht: | 0.47 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 115 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |