€ 37,30*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879733
EAN:
4250889642501
Gewicht:
0.51 kg
Afmetingen:
73mm x
30mm x
50mm
(L x B x H)
Hoogwaardige NiMH-batterij met 10 x 1600 mAh met thermische zekering 5A tot 84 ° C voor industriële toepassingen, noodverlichting en deurbediening.
Geschikt voor deurbediening van Assa Abloy (voorheen Besam) en Moltech.
Vervangt 550473, 550475, Slimdrive, Unislide , Unislide II schuifdeur (33550475, 45A020BA00004)
De batterij is niet de originele batterij, maar een gelijkwaardig vervangend product.
Geschikt voor deurbediening van Assa Abloy (voorheen Besam) en Moltech.
Vervangt 550473, 550475, Slimdrive, Unislide , Unislide II schuifdeur (33550475, 45A020BA00004)
De batterij is niet de originele batterij, maar een gelijkwaardig vervangend product.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879733 |
| Breedte: | 30 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.6Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9879733 |
| Gewicht: | 0.51 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 73 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | MC35-505 |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |