€ 43,46*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881458
EAN:
4250889661229
Gewicht:
0.125 kg
Afmetingen:
51mm x
43mm x
25mm
(L x B x H)
Noodstroompakket voor mini-center RZ 03 12051-52 van Indexa
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881458 |
| Breedte: | 43 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.3Ah |
| Categorie: | Batterijpack, Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | Q9881458 |
| Gewicht: | 0.125 kg |
| Hoogte: | 25 mm |
| Lengte: | 51 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston +/-4,8mm |
| Productlijn: | Ni-MH pack |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |