€ 890,04*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gelbatterijen en nbsp voor reinigingsmachine BR 55/40 RS Bp Pack
Type: BR 55/40 RS Bp Pack (de drie vereiste batterijen worden bij deze set gekocht)
Onderhoudsvrije aandrijfbatterij in GEL-technologie
Eigenschappen:
- uitstekende energie - opslageigenschappen
- hoge betrouwbaarheid
- onderhoudsvrij
- extreem lage gasemissies
- lange houdbaarheid
- compleet recyclebaar
Soms bieden de fabrikanten van de reinigingsmachines per apparaat verschillende versies van de oplaadbare batterijen aan, waarvan sommige verschillen in capaciteit of batterijtechnologie. Daarom kunnen er tot 4 verschillende accusets zijn voor één en dezelfde reinigingsmachine. Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij adviseren u graag.
De afbeelding is slechts een voorbeeldafbeelding.
| Aantal stuks: | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BR 55/40 RS Bp Pack |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu |
| Fabrikantcode: | NB |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 86.4 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | Sonnenschein |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |