€ 204,31*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880238
EAN:
4250889643980
Gewicht:
10.6 kg
Afmetingen:
330mm x
215mm x
80mm
(L x B x H)
De batterijmodule is volledig gemonteerd en kan eenvoudig worden vervangen door uw oude batterij. Afhankelijk van het UPS-model zijn verschillende modules vereist.
De batterijen zijn geen originele APC-batterijen, maar een vervangend product van hoge kwaliteit
De vervangingskit is geschikt voor de volgende APC-modellen:
SU1000RMI2U, SUA1000RMI2U, SU1000R2IBX120
De batterijen zijn geen originele APC-batterijen, maar een vervangend product van hoge kwaliteit
De vervangingskit is geschikt voor de volgende APC-modellen:
SU1000RMI2U, SUA1000RMI2U, SU1000R2IBX120
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880238 |
| Breedte: | 215 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | Module RBC23 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 10.6 kg |
| Hoogte: | 80 mm |
| Lengte: | 330 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Stekker |
| Productlijn: | Module |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |