€ 25,63*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9883139
EAN:
2009883139003
Gewicht:
0.3 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor noodverlichting 3000mAh
De NiMH-batterij kan worden gebruikt in noodstroomlampen en vluchtwegverlichting
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9883139 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 3Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9883139 |
| Gewicht: | 0.3 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston + 6.3/-4.8 mm |
| Productlijn: | L4x1 |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |