€ 5,91*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
712
EAN:
4250889601720
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
129mm x
23mm x
23mm
(L x B x H)
Accupack 3.6V 1.8Ah Ni-Cd L3x1-cellen voor hoge temperatuurcellen
Toepassingsgebied:Accupack van hoge kwaliteit met 3 x Sub-C-hogetemperatuurcellen in Ni-Cd-versie voor noodverlichting, bijv. Esylux-noodverlichting
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 V
Capaciteit: 1800 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Aansluiting: kabel 20cm Deze batterij is geschikt voor de Esylux lamp SLA FLPi.
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen bedoeld zijn voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industrieel Er kunnen batterijen worden gebruikt. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q712 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q712 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 23 mm |
| Lengte: | 129 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | L3x1 |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |