€ 6,94*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881233
EAN:
4250889659417
Gewicht:
0.6 kg
Afmetingen:
150mm x
15mm x
0mm
(L x B x H)
Vervangende batterij 3,6 V 0,8 Ah voor noodverlichting
Hoogwaardige batterij met 3 x NiCD AA-cellen met Faston-connector 2,8 mm en kabel met Faston 2,8 mm-aansluiting voor vluchtwegverlichting. Deze batterij is onder andere geschikt voor RZB71107840 en Onelux AA09.We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen kan zijn. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881233 |
| Breedte: | 15 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9881233 |
| Gewicht: | 0.6 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 150 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Faston 2,8mm |
| Productlijn: | L3x1 |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |