€ 121,18*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881308
EAN:
4250889661250
Gewicht:
0.185 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accu 12V 9000mAh NiMH
De vervangende accu kan worden gebruikt voor mobiele kachels, automatische deuren en meetapparatuur| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881308 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 9Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9881308 |
| Gewicht: | 0.185 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F5x2 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |