€ 7,68*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
3196
EAN:
4250889601249
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
92mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accu 4.8V 1.8Ah Ni-Cd Sub-C hogetemperatuurcellen 4 stuks achter elkaar met kabel
Toepassingsgebied:Hoogwaardige accu met 4 x Sub-C hogetemperatuurcellen in NiCd Versie voor noodverlichting
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q3196 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.8Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q3196 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 92 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F4x1 |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |