€ 11,89*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
3189
EAN:
4250889601188
Gewicht:
0.65 kg
Afmetingen:
99mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 3,6 V 4,0 Ah Ni-Cd D-hittebestendige cellen 3 stuks in rijen met kabel
Hoogwaardige accupack met 3 x D-hittecel in Ni-Cd-uitvoering voor noodverlichting
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q3189 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q3189 |
| Gewicht: | 0.65 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 99 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F3x1 |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |