€ 21,68*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879656
EAN:
4250889642709
Gewicht:
0.65 kg
Afmetingen:
100mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Noodstroombatterij 3,6 V 4,5 Ah als serie
Toepassingsgebied:Hoogwaardige batterij met 3 x D NiCd-hogetemperatuurcel voor noodverlichting
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten uitsluitend bestemd zijn voor van de EU-verordening 2013/56 / EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879656 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879656 |
| Gewicht: | 0.65 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 100 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F3x1 |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |