€ 20,70*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879626
EAN:
4250889642730
Gewicht:
0.7 kg
Afmetingen:
66mm x
66mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 4.8V 4Ah Ni-Cd D-hogetemperatuurcellen 4 stuks als Block (F2x2) met kabel 20cm rood / zwart
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 4 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd < BR> Cellen: D, Mono
Verbinding: Kabel
We willen erop wijzen dat alle NiCd-producten die we leveren uitsluitend worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen toegestaan ??om. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 4 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-versie voor noodverlichtingstoepassingen.
Technische gegevens:
Spanning: 4,8 V
Capaciteit: 4000 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd < BR> Cellen: D, Mono
Verbinding: Kabel
We willen erop wijzen dat alle NiCd-producten die we leveren uitsluitend worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen toegestaan ??om. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879626 |
| Breedte: | 66 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879626 |
| Gewicht: | 0.7 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 66 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F2x2 |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |