€ 6,98*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877428
EAN:
4250889617899
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
29mm x
29mm x
50mm
(L x B x H)
Accu 4.8V 2000mAh voor vluchtwegverlichting
Hoogwaardige batterij voor noodverlichting en vluchtwegverlichting, bijv.Repower 20128LEM / LPU. De batterij bestaat uit 4 x 2000 mAh AA-cellen met NiMH-technologie
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877428 |
| Breedte: | 29 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877428 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 29 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F2x2 |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |