€ 6,10*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877427
EAN:
4250889617882
Gewicht:
0.15 kg
Afmetingen:
20mm x
20mm x
45mm
(L x B x H)
Batterij voor noodverlichting en 4.8V 900mAh NiMH als blok (F2x2)
Hoogwaardige batterij met 4 x 900mAh AAA-cellen als Ni-MH-versie.| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9877427 |
| Breedte: | 20 mm |
| Capaciteit in Ah: | 0.9Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9877427 |
| Gewicht: | 0.15 kg |
| Hoogte: | 45 mm |
| Lengte: | 20 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F2x2 |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |