€ 11,56*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879655
EAN:
4250889642648
Gewicht:
0.35 kg
Afmetingen:
66mm x
33mm x
60mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 4.5Ah D hogetemperatuurcellen 2 stuks op rij voor noodverlichting met kabelaansluiting
Toepassingsgebied :
Hoge kwaliteit Accupack met 2 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-uitvoering voor noodverlichting.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Afmetingen (LxBxH): 66x33x60mm
Aansluiting: kabel 20cm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten exclusief zijn voor de EU-verordening 2013 / 56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied :
Hoge kwaliteit Accupack met 2 x D-cel als hogetemperatuurcel in Ni-Cd-uitvoering voor noodverlichting.
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 4500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: D, Mono
Afmetingen (LxBxH): 66x33x60mm
Aansluiting: kabel 20cm
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten exclusief zijn voor de EU-verordening 2013 / 56 / Door de EU goedgekeurde speciale gevallen en kunnen worden gebruikt als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879655 |
| Breedte: | 33 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879655 |
| Gewicht: | 0.35 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 66 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F2x1 |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |