€ 10,71*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879516
EAN:
4250889635381
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
46mm x
23mm x
43mm
(L x B x H)
Accupack 2.4V 1.5Ah Sub-C hogetemperatuurcellen 2 stuks als a -serie met kabel
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 2 x Sub-C-cellen en nbspals hogetemperatuurcel in Ni-Cd Versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Aansluiting: 20 cm kabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
Toepassingsgebied:
Hoogwaardige accupack met 2 x Sub-C-cellen en nbspals hogetemperatuurcel in Ni-Cd Versie voor noodverlichtingstoepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 2,4 V
Capaciteit: 1500 mAh
Kwaliteit: Ni-Cd
Cellen: Sub-C
Aansluiting: 20 cm kabel
We willen erop wijzen dat alle door ons geleverde NiCd-producten alleen mogen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in EU-verordening 2013/56 / EU en als industriële batterijen. NiCd-batterijen zijn alleen toegestaan ??in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879516 |
| Breedte: | 23 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9879516 |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 43 mm |
| Lengte: | 46 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Kabel |
| Productlijn: | F2x1 |
| Spanning in volt: | 2,4V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |