€ 165,83*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
| Adres fabrikant | Quality Batteries, Verbindungsweg 23, 25469, Halstenbek, Holstein, DE, www.akkusys.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
Q-Batteries Start- en voedingsaccu AGM 12V 60Ah 640A 58 001
Deze Q-Batteries startaccu's met bewezen AGM-technologie zijn ook geschikt voor boordvoeding in campers of boten. Naast een hoge overspannings- en trillingsbestendigheid worden deze onderhoudsvrije starters gekenmerkt door een hogere cycluscapaciteit en zijn dus ook ideaal voor gebruik in voertuigen met start-stopsystemen of een hoge energiebehoefte.
ÂÂ
Toepassingsgebieden:
Moderne personenauto's met start-stopsysteem
Tractoren, maaidorsers, Unimogs
Bouwmachines (graafmachines, trilmachines)
Taxi's, bussen en speciale voertuigen
Speciale toepassingen met zeer hoge vermogenseisen (bijv. geluidssystemen, TV, extra verwarming)
Caravans, campers en boten
ÂÂ
Eigenschappen:
Continu vermogen
Maximaal vermogen
Trillings- en cyclusbestendig
afgedicht (VRLA)
Lekvrij
AGM technologie (loodvlies)
Onderhoudsvrij
Geringe zelfontlading
ÂÂ
De accu is een zinvol alternatief voor de Varta Start-Stop D52, Varta LA 60 en Banner Running Bull 56001.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | EFB95 |
| Automerken: | Citroën, Hyundai, Mazda, Toyota |
| Bodembevestiging: | Korean B1 |
| Breedte: | 173 mm |
| Capaciteit in Ah: | 95Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | EFB95 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 21.8 kg |
| Hoogte: | 222 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 800 EN |
| Lengte: | 306 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Modellen: | 3 (BM/BN), 6 (GH12/GHA2), 6 (GJ/GH/GL), 6 Sport (GH14/GHA4), 6 SportBreak (GH19/GHA9), 6 SportBreak (GJ/GH/GL), C4 Aircross (BU), CX-5 (KE,GH), CX-5 (KF), ProAce, RAV4 (A4), Santa Fe I, Santa Fe II (CM), iX 35 (LM) |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | EFB |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | EFB |
| Type (soort): | Start-stop accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |
Accessory Items
Gemiddelde waardering van 4.2 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
|---|---|
| Verantwoordelijke persoon | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Quality Batteries, Verbindungsweg 23, 25469, Halstenbek, Holstein, DE, www.akkusys.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Quality Batteries, Verbindungsweg 23, 25469, Halstenbek, Holstein, DE, www.akkusys.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
|---|---|
| Verantwoordelijke persoon | Noco Genius, 30339 Diamond Parkway #102, OH 44139-5400, Glenwillow, US, www.no.co/ |
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | Victron, De Paal 35, 1351 JG, Almere, NL, www.victronenergy.de |
|---|
Productaansprakelijkheid
| Adres fabrikant | CTEK, Varrelheidering 11, 30659, Hannover, DE, www.ctek.com/de/ |
|---|