€ 149,47*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882528
EAN:
4250889663551
Gewicht:
20.18 kg
Afmetingen:
278mm x
175mm x
190mm
(L x B x H)
Q-Batteries start- en voedingsaccu EFB 12V 70Ah 700AÂ
Deze Q-Batteries startaccu's met beproefde EFB-technologie zijn ook geschikt voor voeding aan boord in campers of boten. Naast een hoge slag- en trillingsbestendigheid worden deze onderhoudsvrije starters gekenmerkt door een hogere cycluscapaciteit en zijn daarom ook ideaal voor gebruik in voertuigen met start-stop-systemen of een hoge energiebehoefte.
Toepassingsgebieden:
- Moderne auto's met een start-stopsysteem
- Tractoren, grasnaaiers
- Bouwmachines
- Taxi, bussen & speciale voertuigen
- Speciale toepassingen met zeer hoge vermogensbehoefte (bijv. geluidsinstallaties, TV, extra verwarming)
- Caravans, campers en boten
Kenmerken:
- Continue uitvoer
- Maximale capaciteit
- Trillingsbestendig en cyclusbestendig
- Gesloten (VRLA)
- Waterdicht
- EFB-technologieÂ
- onderhoudsvrij
- lage zelfontlading
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | EFB70 |
| Automerken: | Audi, BMW, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mercedes, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 70Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Caravan accu |
| Fabrikantcode: | EFB70 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 20.18 kg |
| Hoogte: | 190 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 700 EN |
| Lengte: | 278 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Modellen: | 1 serie (F40), 500L (199), 500X (334), A3 (8V1/8VK), A3 Cabriolet (8P7/8PK), A3 Cabriolet (8V7/8VK), A3 Sportback (8VA/8VF), A3 Sportlimousine (8VL), Alaskan, Alhambra (7N), Arona (KJX), Arteon (3HAB), Ateca (5FPX), Auris (E18), Auris Touring Sports (E18), Beetle (16AB), Beetle (16AE), Berlingo, Berlingo Multispace, C3 (SX/SW), C3 Aircross (2C/2R), C4 Berline (NC), C4 Cactus (0B/0P), C4 Grand Picasso (3A), C4 Picasso (3D/3E), C4 Spacetourer (3D/3E), C5 Aircross (A4/AC/AJ/AR), C5 III Berline (RD), C5 III Tourer (RW), CC (358), CR-V (RE/RM), Caddy Alltrack, Caddy Alltrack Combi, Caddy Combi III (2KB,2KJ), Caddy Combi IV, Caddy III (2KA,2KH,2CA,2CH), Caddy IV, Captur (2R), Carens IV (RP), Cee'd (EDB5), Cee'd (JDB5), Cee'd Sporty Wagon (EDF), Civic (FC), Civic (FK1/2/3), Civic (FK6/7/8/9), Civic Tourer (FK), Clio IV (5R), Clio IV Estate/Grandtour (7R), Clio IV Societe, Corolla (E21), Corolla Touring Sport, Crafter (SY), DS3 Cabrio (SB), DS4 (NX), DS5 (KD/KF), Doblo (263), Doblo Cargo (263), Ducato (250), Duster (HS), Duster (SR), Duster Van, Espace (RFCJ), Fabia II (5J), Fabia II Combi, Fluence (LZ), Focus IV, Focus IV Wagon, Golf Sportsvan (AUVS), Golf VI (5K1), Golf VI Cabrio (1K), Golf VII (AUA), Golf VII Alltrack, Golf VII Variant (AUVV), Golf VI Variant (AJ5/1KA), Grand C4 Spacetourer (3A), Grand Scénic III (JZ), Grand Scénic IV (RFAR), Ibiza IV SC (6J1), Ibiza ST (6J8), Ibiza V (KJB), Idea (350AX), Jetta IV (162/16A), Jumpy, Jumpy Space Tourer, Kadjar (RFEH), Kangoo/Grand Kangoo (KW), Kangoo Be Bop (KW), Kangoo Express (FW), Karoq, Kodiaq, Leon (5FB), Leon SC (5FC), Leon ST (5FF), Logan II, Logan MCV II/Sandero Wagon (7S), Master I, Megane III Berline (BZ), Megane III CC (EZ), Megane III Coupe (DZ), Megane III Grandtour (KZ), Megane IV (RFBB), Megane IV Estate (RFBK), Megane IV Grand Coupe (RFBL), Mondeo V, Mondeo V Wagon, Multivan T6, Octavia (1Z3), Octavia (5EAA), Octavia Combi (1Z5), Octavia Combi (5EAC), Octavia Combi (NXAC), Passat (3G2), Passat (362), Passat Alltrack (3G5), Passat Alltrack (365), Passat CC (357), Passat Variant (3G5), Passat Variant (365), Polo (6R), ProAce, Pro cee'd (EDB3), Pro cee'd (JDB3), Punto Evo (199), Q2 (GAX), Q3 (8UX), Q3 (F3X), RAV4 (A4), RAV4 (A5), Rapid, Rapid Spaceback, Roomster (5J), S3 (8V7/8VE), S3 Limousine (8VM/8VS), S3 Sportback (8VA/8VF), S60 II (FS), Sandero II, Scala, Scirocco (137/13AD), Scénic IV (RFAJ), Sharan (7N), Sportage (SL), Superb (3TAA), Superb Combi (3TAC/TAF), T-Cross, T-Roc, Talento, Talisman (RFDL), Talisman Estate (RFDK), Tarraco, Tiguan (5N1/2), Tiguan (AD1), Tiguan Allspace (BW2), Tipo/Aegea (356H/357H), Tipo/Aegea (356S), Tipo/Aegea (356W/357W), Toledo (NHAA), Touran (1T3), Touran (5T1), Trafic (1EL), Trafic (1FL/2FL/3FL/4FL), Trafic Passenger (1JL/2JL/3JL/4JL), Transporter/Caravelle T6, Transporter T6, V40 (MV), V40 Cross Country (MZ), V60 I (FW/GW), V70 (BW), Venga, X (470), X1 (F48), X2 (F39), XC60 (DZ), XC90 II, Yeti (5LAC), i30 (GDHB5) |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | EFB |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | EFB |
| Type (soort): | Start-stop accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |