€ 13,01*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882089
EAN:
4250889661489
Gewicht:
0.093 kg
Afmetingen:
29mm x
29mm x
51mm
(L x B x H)
Vervangende batterij voor componenten van het Telenot draadloze alarmsysteem DSS2:
bewegingsmelder Vayo F 215 en F 225
bewegingsmelder comstar F 2015, F 225
signaalzender MS 232
Het artikel is niet het originele product, maar een hoogwaardige vervangende batterij
bewegingsmelder Vayo F 215 en F 225
bewegingsmelder comstar F 2015, F 225
signaalzender MS 232
Het artikel is niet het originele product, maar een hoogwaardige vervangende batterij
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882089 |
| Breedte: | 29 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9882089 |
| Gewicht: | 0.093 kg |
| Hoogte: | 51 mm |
| Lengte: | 29 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Pooluitvoering: | NB |
| Productlijn: | BP1 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |