€ 61,76*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879861
EAN:
4250889636920
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
178mm x
80mm x
45mm
(L x B x H)
"
bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
-toepassingen:
revalidatietoepassingen
motorfietsen
autos
quads
grasmaaiers
boten
golfcaddy
scooters
etc.
Eigenschappen:
geschikt voor de volgende accutypes: loodzuur (open / nat), loodgel, calcium-calcium, AGM
3-traps oplader met IU0U-laadkarakteristiek
overlaadbeveiliging
LED-laadstatusindicator
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Relatieve vochtigheid: max. 85%
Bedrijfstemperatuur: 0 - 40%
Technische gegevens:
- Aanbevolen accucapaciteit (min.): 12Ah
- Aanbevolen accucapaciteit (max.): 50Ah
- Spanning : 24V
- maximale laadstroom: 5A
- uiteindelijke laadspanningen: AGM / Gel: 29,4 V
- lengte: 178 mm
- breedte: 80 mm
- hoogte: 45 mm
- aansluiting : XLR-connector (driepolig voor rolstoelen en revalidatietoepassingen)
EAN: 4250889636920
"
Qbatteries BL 24-5 oplader XLR-stekker voor loodbatterijen 24V - 5A laadstroom IU0U-laadkarakteristiek
Met de compacte 3-traps oplader van Q-Batteries voor loodbatterijen kunnen 24V-batterijen worden opgeladen in recreatieve toepassingen. Deze laders passen zich automatisch aan de betreffende batterij aan (lood, loodgel, loodvlies, loodcalcium en natte batterijen) en laden snel, voorzichtig en efficiënt op. Als de batterij volledig is opgeladen, schakelt de lader automatisch over op druppellading - dit voorkomt ""overladen"".bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
-toepassingen:
revalidatietoepassingen
motorfietsen
autos
quads
grasmaaiers
boten
golfcaddy
scooters
etc.
Eigenschappen:
geschikt voor de volgende accutypes: loodzuur (open / nat), loodgel, calcium-calcium, AGM
3-traps oplader met IU0U-laadkarakteristiek
overlaadbeveiliging
LED-laadstatusindicator
Bescherming tegen omgekeerde polariteit
Relatieve vochtigheid: max. 85%
Bedrijfstemperatuur: 0 - 40%
Technische gegevens:
- Aanbevolen accucapaciteit (min.): 12Ah
- Aanbevolen accucapaciteit (max.): 50Ah
- Spanning : 24V
- maximale laadstroom: 5A
- uiteindelijke laadspanningen: AGM / Gel: 29,4 V
- lengte: 178 mm
- breedte: 80 mm
- hoogte: 45 mm
- aansluiting : XLR-connector (driepolig voor rolstoelen en revalidatietoepassingen)
EAN: 4250889636920
"
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | BL24-5 |
| Breedte: | 80 mm |
| Capaciteit in Ah: | 20-50 Ah |
| Categorie: | Auto accuoplader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Zitmaaier acculader |
| Fabrikantcode: | BL24-5 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 45 mm |
| Laadstroom in Ah: | 5 |
| Lengte: | 178 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | XLR |
| Productlijn: | BL |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |