€ 202,69*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Q-Batteries Start- en voedingsaccu AGM 12V 60Ah 640A 58 001
Deze Q-Batteries startaccu's met bewezen AGM-technologie zijn ook geschikt voor boordvoeding in campers of boten. Naast een hoge overspannings- en trillingsbestendigheid worden deze onderhoudsvrije starters gekenmerkt door een hogere cycluscapaciteit en zijn dus ook ideaal voor gebruik in voertuigen met start-stopsystemen of een hoge energiebehoefte.
Toepassingsgebieden:
Moderne personenauto's met start-stopsysteem
Tractoren, maaidorsers, Unimogs
Bouwmachines (graafmachines, trilmachines)
Taxi's, bussen en speciale voertuigen
Speciale toepassingen met zeer hoge vermogenseisen (bijv. geluidssystemen, TV, extra verwarming)
Caravans, campers en boten
Eigenschappen:
Continu vermogen
Maximaal vermogen
Trillings- en cyclusbestendig
afgedicht (VRLA)
Lekvrij
AGM technologie (loodvlies)
Onderhoudsvrij
Geringe zelfontlading
De accu is een zinvol alternatief voor de Varta Start-Stop D52, Varta LA 60 en Banner Running Bull 56001
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | AGM80 |
| Automerken: | Audi, BMW, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Volvo |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 80Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | AGM80 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 18 kg |
| Hoogte: | 190 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 800 EN |
| Lengte: | 315 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Modellen: | 1 serie (E81), 1 serie (E82), 1 serie (E87/87N), 1 serie (E88), 1 serie (F20), 1 serie (F21), 2 serie (F22/87), 2 serie (F23), 2 serie Active Tourer (F45), 2 serie Gran Tourer (F46), 3 serie (E36/2C), 3 serie (E46/2), 3 serie (E46/2C), 3 serie (E90), 3 serie (E92), 3 serie (E93), 3 serie (F30/F80), 3 serie (G20/23), 3 serie Compact (E36/5), 3 serie Compact (E46/5), 3 serie Touring (E46/3), 3 serie Touring (E91), 3 serie Touring (F31), 3 serie Touring (G21), 5 serie (E34), 5 serie (E39), 5 serie (E60), 5 serie (F10), 5 serie Touring (E39), 5 serie Touring (E61), 7 serie (E32), 7 serie (G11/12), A (177.0), A (W176), A1 (8X1/8XK), A1 Sportback (8XA/8XF), A3 Quattro (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Sportback Quattro (8PA), A4 (B5), A4 (B8), A4 (B9), A4 Allroad Quattro (B8H), A4 Allroad Quattro (B9), A4 Avant (B6), A4 Avant (B8), A4 Avant (B9), A4 Avant Quattro (B6), A4 Avant Quattro (B8), A4 Cabriolet (B6), A4 Quattro (B5), A4 Quattro (B8), A5 (B8C/S), A5 (B9), A5 Cabriolet (B8F/B8K), A5 Cabriolet (B9), A5 Cabriolet Quattro (B8F/B8K), A5 Quattro (B8C/S), A5 Quattro (B9), A5 Sportback (B8H/B8S), A5 Sportback (B9), A5 Sportback Quattro (B8H/B8S), A6 (C6), A6 (C7), A6 Allroad Quattro (C7), A6 Avant (C5), A6 Avant (C6), A6 Avant (C7), A6 Avant Quattro (C5), A6 Avant Quattro (C6), A6 Quattro (C6), A7 Sportback (C7), A Limousine (177.1), AMG GT (C190), AMG GT 4-door coupe (X290), AMG GT Roadster, Alhambra (7N), Allroad Quattro (C5), Amarok, Avensis (T27), Avensis Wagon (T27), B (W246,242), B (W247), C (C204), C (C205), C (R205), C (W204), C (W205), C70 (MC), C Combi (S202), C Estate (S204), C Estate (S205), CLA (117.3), CLA (118.3), CLA Shooting Brake (117.9), CLA Shooting Brake (118.6), CLS (C218), CLS (C257), CLS Shooting Brake (X218), Challenger, Charger, Charger (LX/LD), E (C207), E (C238), E (R207), E (R238), E (W212), E (W213), E All-Terrain, E Estate (S212), E Estate (S213), Edge, Exeo (3R), Exeo ST (3R), Fullback, GLA (156.9), GLC (X253), GLC Coupe (C253), GLE (V167), GLK (204.7/9), Grand Santa Fe, Kodiaq, Laguna Coupé (DT), Laguna III (BT), Laguna III Estate (KT), Latitude, Multivan T5 (7E/7HC/7HF/7HM), Multivan T6, Optima (JFA), Optima Sportswagon (JFF), Q3 (8UX), Q5 (8RB), R8 (4S), R8 Spyder (4S), RS 3 Sportback (8VA/8VF), RS 3 Sportlimousine (8VM/8VS), Ranger, S (W221), S (W222), S4 (B8), S4 Avant (B8), S5 (B8), S5 Cabriolet (B8F/B8K), S5 Sportback (B8), S60 II (FS), S60 III (ZS), S80 (AR/AS), S90 II, SLC (R172), SLK (R172), Santa Fe IV, Sharan (7N), Sportage (QL), Sportage (SL), Stinger (CK), Superb (3TAA), Superb Combi (3TAC/TAF), TT (8J3), TT (FV3), TT Roadster (8J9), TT Roadster (FV8), Tiguan (AD1), Tiguan Allspace (BW2), Touareg (7LA/7L6), Tourneo Connect/Grand Tourneo Connect, Tourneo Custom, Trafic (1EL), Trafic (1FL/2FL/3FL/4FL), Trafic Passenger (1JL/2JL/3JL/4JL), Transit, Transit Connect (PJ2), Transit Custom, Transporter/Caravelle T6, Transporter T5, Transporter T6, Tucson, V (447.8), V40 (MV), V40 Cross Country (MZ), V50 (MW), V60 I (FW/GW), V60 II (ZW), V70 (BW), V90 Cross Country (PZ), V90 II (PW), Verso, Vito Mixto (447.7), Vito Tourer (447.7), X (470), X1 (E84), X1 (F48), X2 (F39), X3 (E83), X3 (F25), X3 (G01), XC60 (DZ), XC60 II (UZ), XC70 (BZ), XC90 I, XC90 II, Z4 (G29), Z4 sDrive (E89), i40 (VFA), i40 CW (VFC), iX 35 (LM) |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | AGM |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Start-stop accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |