€ 26,43*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881203
EAN:
4250889666491
Gewicht:
0.7 kg
Afmetingen:
68.4mm x
61.5mm x
342mm
(L x B x H)
Batterij voor 2WAY draadloze buitensirene FU2986, set van 2
De batterij voorkomt dat de stand-by van uw alarmsysteem wordt onderbroken.
Vervangt Varta 760 AB
Geschikt voor: ABUS FU2986, FU8220, FU8223 draadloze buitensirene, Secvest FUSG50000, FUSG50100
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881203 |
| Breedte: | 61.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 20.7Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9881203 |
| Gewicht: | 0.7 kg |
| Hoogte: | 342 mm |
| Lengte: | 68.4 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Batteriepack |
| Spanning in volt: | 3V |
| Techniek: | AlMn |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |