€ 2,34*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880338
EAN:
4250889653422
Gewicht:
0.05 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Mastkappen voor platte connectoren
De poolkappen zijn geschikt voor platte connectoren tot 20 mm en kabelpoolkapparen voor kabels tot 25 mm²
De poolkappen zijn geschikt voor platte connectoren tot 20 mm en kabelpoolkapparen voor kabels tot 25 mm²
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 9880338 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 9880338 |
| Gewicht: | 0.05 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Connector |