€ 4.072,29*
Niet langer beschikbaar
Stapelbatterij 24V 8 PzS 1000Ah DIN A (827 x 486 x 627mm L / B / H)) via 57014037
incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt.
Beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid.
Hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid.
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9876619 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 486 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1000Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 8PZS1000 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 740 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 827 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |