€ 12.232,83*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
1005721
EAN:
4250889601904
Gewicht:
2180 kg
Afmetingen:
1025mm x
996mm x
784mm
(L x B x H)
" Stapelbatterij 80V 6 PzS 930Ah DIN A (1025x996x784mm L / B / H) via 57019070
Incl. nbsp Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder Deze aanbieding is exclusief eindafsluiters of pluggen. Als een eindgeleider met een stekker nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type stekker.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belasting. gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt, beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid, hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid.
Wanneer u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en geven u een tegoedbon.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
Incl. nbsp Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder Deze aanbieding is exclusief eindafsluiters of pluggen. Als een eindgeleider met een stekker nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type stekker.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belasting. gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt, beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid, hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid.
Wanneer u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en geven u een tegoedbon.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 40 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q1005721 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 996 mm |
| Capaciteit in Ah: | 930Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 6PZS930 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2180 kg |
| Hoogte: | 784 mm |
| Lengte: | 1025 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 80V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |