€ 6,40*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882438
EAN:
4250889667344
Gewicht:
1.15 kg
Afmetingen:
151mm x
34mm x
100mm
(L x B x H)
AGM Batterie 6V 7.2Ah
Eigenschappen
- AGM-batterij (loodbatterij, waarin de elektrolyt lekvrij is gebonden in een vlies)
- onderhoudsvrij, vul met water is niet nodig
- stabiele en robuuste ABS behuizing
- lage zelfontlading, ca. 3% per maand
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882438 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 34 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 6LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.15 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 3 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |