€ 25,63*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881081
EAN:
4250889658618
Gewicht:
2.6 kg
Afmetingen:
151mm x
34mm x
100mm
(L x B x H)
Vervangende batterij geschikt voor Eaton Powerware 5115 Rack
Deze batterijen zijn geen originele oplaadbare batterijen van het merk Eaton, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangend product voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen).
Uitwisseling De batterijen zijn snel en gemakkelijk. U kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterijen gebruiken.
Deze vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
PW5115 1000VA-rek
PW5115 1500VA-rek
Eaton 5115 1000VA-rek
Eaton 5115 1500VA-rek
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881081 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 34 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 6LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 2.6 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |