€ 24,49*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880004
EAN:
4250889639082
Gewicht:
5.2 kg
Afmetingen:
151mm x
34mm x
100mm
(L x B x H)
Vervangende batterij geschikt voor APC-modellen met 6V en 7.2Ah (4 stuks)
Deze batterijen zijn niet de originele RBC-batterijen van het merk APC, maar een hoogwaardig, robuust en onderhoudsvrij vervangend product voor ononderbroken stroomtoevoerapparaten (UPS-systemen).Vervang altijd alle batterijen tegelijk, omdat ze anders beschadigd zouden kunnen raken.
Vervang de batterijen snel en gemakkelijk, u kunt de stekkers en connectoren van uw oude batterij opnieuw gebruiken. < BR> Deze vervangende batterij is geschikt voor de volgende modellen:
SUA1000RMI1U
SUA750RMI1U
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 12297RBC34 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 34 mm |
| Capaciteit in Ah: | 7.2Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 6LS-7.2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 5.2 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F1 (4,8mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |