€ 15,81*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882439
EAN:
4250889667375
Gewicht:
0.001 kg
Afmetingen:
151mm x
51mm x
100mm
(L x B x H)
AGM Batterij 6V 12Ah
Eigenschappen
- AGM-batterij (loodbatterij, waarin de elektrolyt lekvrij is gebonden in een vlies)
- onderhoudsvrij, vullen met water is niet noodzakelijk
- stabiele en robuuste ABS behuizing
- lage zelfontlading, ca. 3% per maand
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882439 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 51 mm |
| Capaciteit in Ah: | 12Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 6LS-12 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 0.001 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |