€ 15,42*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Quality-Batteries 6LS-12 VdS
AGM / loodvliesbatterij (loodbatterij) 6V 12Ah (20h) VdS nr. G112071
De Quality-Batteries Akkus zijn AGM-batterijen ( Lead fleece-technologie), die speciaal zijn ontwikkeld voor stand-by-toepassingen. Ze hebben VdS-goedkeuring.
Toepassingen:
- Beveiligingstechnologie
- Brandalarmtechnologie
- Alarmtechnologie
- Industrie
- Telecommunicatie
- UPS- Systemen / UPS
- Commercieel gebruik
- Vrije tijd / hobby
Technische gegevens:
- Spanning: 6 V
- Capaciteit: 12 Ah (20 uur)
- Faston-verbindingen 6,3 mm
- Lengte: 151 mm
- Breedte: 51 mm
- Hoogte: 100 mm
Link naar de website van de fabrikant
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 6LS-12 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 51 mm |
| Capaciteit in Ah: | 12Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | 6LS-12 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.3 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | LS |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 6V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |