€ 1.144,70*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882533
EAN:
4250889663469
Gewicht:
138 kg
Afmetingen:
242mm x
190mm x
275mm
(L x B x H)
Gel-accuset voor schrobzuigmachines Kärcher
Deze accus zijn Q-Batteries gel-accus.Eigenschappen:
- uitstekende energieopslageigenschappen
- hoge betrouwbaarheid
- onderhoudsvrij, het kan nodig zijn om water bij te vullen
- extreem lage gasvorming, geschikt voor gebruik binnenshuis
- volledig recycleerbaar
- 700 cycli en nbsp bij 75% lozingsdiepte
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9882533 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 190 mm |
| Capaciteit in Ah: | 180Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Heftruck accu, Hoogwerker accu, Schrobmachine accu |
| Fabrikantcode: | 6GEL-180 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 138 kg |
| Hoogte: | 275 mm |
| Lengte: | 242 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | GEL |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Gel |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |