€ 5.237,42*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880704
EAN:
4250889656041
Gewicht:
734 kg
Afmetingen:
1215mm x
425mm x
580mm
(L x B x H)
" Qbatteries 48V aandrijfbatterij 5 PzS 450 (1215 x 425 x 580) via 57007139 incl. Aquamatik
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880704 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 425 mm |
| Capaciteit in Ah: | 450Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 5PZS450 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 734 kg |
| Hoogte: | 580 mm |
| Lengte: | 1215 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | Special |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |