€ 2.654,05*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881395
EAN:
4250889660253
Gewicht:
361 kg
Afmetingen:
621mm x
425mm x
537mm
(L x B x H)
" Stapelbatterij 24V 5 PzS 450Ah (DIN B 621 x 425 x 537mm L / B / H) via 57014014
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Je krijgt er krediet voor.
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
beproefde buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude batterij retourneert, vergoeden wij deze afhankelijk van het gewicht en maken deze Je krijgt er krediet voor.
Weet je niet zeker welke batterij in je vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
Afbeelding vergelijkbaar.
"
| Aantal stuks: | 12 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881395 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 425 mm |
| Capaciteit in Ah: | 450Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 5PZS450 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 361 kg |
| Hoogte: | 537 mm |
| Lengte: | 621 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN B |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |