€ 30,82*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881410
EAN:
4250889661236
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Accu 4.8V 4500mAh
De accu wordt gebruikt in noodverlichting ter bescherming tegen stroomuitval.| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881410 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 4.5Ah |
| Categorie: | Batterijpack |
| Fabrikantcode: | Q9881410 |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | JST |
| Productlijn: | 4x1 |
| Spanning in volt: | 4,8V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |