€ 2.932,61*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881880
EAN:
4250889662196
Gewicht:
498 kg
Afmetingen:
832mm x
274mm x
784mm
(L x B x H)
Stapelbatterij 24V 4 PzS 560Ah DIN A (832x274x784mm L / B / H) via 57014043
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- Gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- Bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- Hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9881880 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 274 mm |
| Capaciteit in Ah: | 560Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 4PZS560 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 498 kg |
| Hoogte: | 784 mm |
| Lengte: | 832 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |