€ 5.130,97*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879580
EAN:
4250889638771
Gewicht:
841 kg
Afmetingen:
832mm x
523mm x
784mm
(L x B x H)
" Stapelbatterij 48V 4 PzS 560Ah DIN A (832x523x784mm L / B / H) via 57017020
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celverbinder
Deze aanbieding is exclusief eindafvoer of plug. Als een eindafleider met connector nodig is, geef ons dan de lengte van de kabel en het exacte type connector.
De aandrijfbatterijen van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met hoge energie-eisen en zware cyclische belastingen.
- gesloten, robuuste lood-zuur batterijtechnologie met vloeibare elektrolyt
- bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
- hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Weet u niet zeker welke batterij in uw vrachtwagen past? Wij helpen u bij uw keuze.
"
| Aantal stuks: | 24 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879580 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 523 mm |
| Capaciteit in Ah: | 560Ah |
| Categorie: | Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | 4PZS560 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 841 kg |
| Hoogte: | 784 mm |
| Lengte: | 832 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN A |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |